فیلتر توسط

قیمت

قیمت

  • 11٬000 ‎تومان - 40٬000 ‎تومان

کتب شهدایی

کتب شهدایی

فیلترهای فعال

خانه

کتاب کف خیابون

40٬000 ‎تومان

معرفی کتاب کف خیابون ۲

کتاب کف خیابون ۲ نوشته محمدرضا حدادپور جهرمی است. این کتاب اتفاقات مربوط به سال ۸۸ و ۹۶ را هم به هم پیوند می‌زند و از زبان و دیدگاه یک جاسوس غربی که وظیفه دارد اوضاع سیاسی خاورمیانه را به هم بریزد روایت می‌شود.

خانه

کتاب پوتین قرمزها

40٬000 ‎تومان

معرفی کتاب پوتین قرمزها

کتاب پوتین قرمزها اثر فاطمه بهبودی، خاطراتی از مرتضی بشیری بازجو و مدیرمسئول جنگ روانی قرارگاه خاتم الانبیا است که بخشی از جلسات بازجویی از افسران عراقی در ایران را شرح می‌دهد.

این کتاب در قالب اول شخص و از زبان بشیری روایت می‌شود. او تصاویری از نحوه فعالیت خود در ستاد جنگ روانی و نیز مراحل بازجویی از اسرای عراقی در ایران را تشریح می‌کند.

کتب

نای سوخته: زندگینامه و خاطرات مربی مجاهد شهید علی خلیلی

13٬000 ‎تومان

معرفی کتاب

کتاب شرح داستانی از زندگی شهید است که نویسنده گاهی در میان روایت، خاطراتی از زبان خانواده و به ویژه مادر او، دوستان و... آورده است. برخلاف دیگر کتاب های زندگی نامه که با کودکی فرد شروع می شود داستان با شهادت علی خلیلی آغاز شده و در آخر به کودکی او منتهی می شود. یعنی روال کلی داستان بازگشت به عقب است و همین باعث متمایز شدن آن با سایر کتاب های این حوزه می شود.

کتب شهدایی

کتاب حجت خدا (110 داستانک از شهید مدافع حرم محسن حججی)

11٬000 ‎تومان

حجت خدا عنوان کتابی است که به ۱۱۰ داستانک از شهید مدافع حرم «محسن حججی» می‌پردازد. در مقدمه این کتاب دل‌نوشته‌ای از شهید حججی آمده است. در بخشی از آن می‌خوانیم: «خدایا اگر شوقی هست، اگر شجاعتی هست، اگر روحم به تکاپو افتاده است برای رفتن، همه و همه به لطف تو بوده و بس...

Theme Options

رنگ قالب
تصویر پس زمینه بدنه: